Trojice podnikatelů chce na českém trhu prosadit ázerbájdžánský čaj

Čaj je tradičním nápojem Ázerbájdžánu. Aromatický černý čaj nebo mátový čaj patří ke každodennímu popíjení, čaj z máty je navíc symbolem vřelé pohostinnosti v Ázerbájdžánu.

Ačkoliv ázerbájdžánský čaj patří mezi světovou špičku, je v našich zemích opomíjený. Trojice podnikatelů se to nyní rozhodla změnit a na svém portále www.cajsnu.cz nabízí kvalitní ázerbájdžánské čaje.

„Jsme česko-azerbajdžánský distributor, který si dal za cíl přiblížit exotickou blízkovýchodní azerbajdžánskou kulturu čaje do naší středoevropské kotliny,“ uvádí majitelé eshopu.

Eshop www.cajsnu.cz nabízí prvotřídní ázerbájdžánské čaje, a to černé, zelené, bylinné i ovocné. Zakladatelé se snaží šířit i osvětu o tomto nápoji skrze svůj blog.

Ázerbajdžánský čaj Buket je dnes již legendou, kterou popíjejí lidé na všech kontinentech. Výhodou tohoto čaje je fakt, že ani po delším louhování nezhořkne. Díky velmi nízkému obsahu kofeinu je vhodný na celodenní popíjení.

Zajímavostí je, že přestože v Ázerbájdžánu k čaji obdržíte několik kostek cukru, není zvykem házet je do nápoje. Ázerbájdžánci drží kostku cukru mezi zuby a popíjí čaj přes ni.

KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám

 

info@ea-coc.com

NAŠE ADRESA

Evropsko-Ázerbájdžánská obchodní komora z.s.
Jana Masaryka 252/6,
120 00 Praha 2
IČO: 059 05 052

OBCHODNÍ INFORMACE

zapsaná v rejstříku vedeném u
Městského soudu v Praze,
spisová značka L 68064,
právní forma spolek